EcoOne - ruční mytí automobilů

  • Dlouhodobý lesk a ochrana laku

  • Precizně čistý vůz

  • I Váš interiér potřebuje péči

šetrné a účinné čištění

Šetrné a účinné čištění

Technologie a postupy EcoOne jsou ekologicky nenáročné k životnímu prostředí a šetrné k Vašim vozům. EcoOne na rozdíl od kartáčové myčky nepoškozuje lak a nevytváří tak na karoserii reliéf.

úspora času

Úspora času

Využijte výhod garážového mytí a nechte si vůz omýt tam kde běžně parkujete, když jste zrovna v práci. Ušetříte tak svůj čas a zbyde Vám ho více pro Vaši rodinu nebo na Vaše koníčky.

vip výhody

Využijte výhod VIP

Našich stálých zákazníků si velmi vážíme, proto pro ně nabízíme u každého 10. mytí jakýkoliv program ZDARMA a spoustu dalších výhod a akcí v průběhu celého roku.

Jak to funguje?

Připravek EcoOne se pod vysokým tlakem rozpráší nad povrchem vozu. Usazená kapalina vytlačí jednotlivé částice nečistot a oddělí je od ošetřovaného povrchu...

Online rezervace

Online rezervace

Naše služby si můžete rezervovat pomocí webových stránek z pohodlí domova. Vyberete čas a den, který Vám vyhovuje, přivezete svůj vůz a o vše ostatní se postarají naši pracovníci.

Ruční mytí

Váš vůz bude ručně a precizně umyt našimi vyškolenými pracovníky. Ti využívají k mytí nejmodernější přípravky a technologie. Výsledek práce je tak vždy precizní a kvalitní.

Ekologická technologie

EcoOne je velmi šetrný k našemu životnímu prostředí. Při mytí vozu našimi přípravky není používána žádná chemie a z toho má zřejmě příroda radost. 

Perfektní výsledek

Kromě dokonalé čistoty bude Váš vůz chráněn vysoce kvalitním tvrdým karnaubským voskem. Vozidlo tak bude chráněno před různými škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Nechte svůj vůz vyčistit lépe, než kdy předtím.

Ruční mytí patentovaným prostředkem zaručuje dokonalý výsledek bez škrábanců a poškození laku. Po precizním vyčištění interiéru a leštění oken vás bude řízení zase bavit.
důkladná péče
dokonalá čistota
ekologická technologie
precizní pracovní tým