EcoOne - ruční mytí automobilů

Ruční mytí

  • Ecoone
  • Ruční mytí
ecoone tým

Ruční mytí vozů

 

Vaše vozy budou pečlivě umyty profesionály a ošetřeny luxusní autokosmetikou nejvyšší kvality! Na ruční mytí aut používáme autokosmetiku EcoOne, která je ekologicky nenáročná k životnímu prostředí a šetrná ke karoserii a interiéru vašeho vozu.

V našich základních programech se specializujeme na čištění interiérů auta a jejich exteriérů, jako je čištění autosedaček. Dále s našimi prostředky vyčistíme rámy dveří a prahů, ošetříme vnitřní plasty, vysajeme interiér, použijeme ochranu s UV filtrem, ručně automobil navoskujeme a umyjeme včetně ALU disků, oken a zrcátek. S naším VIP programem pro mytí aut můžete udržovat čistý vůz 365 dní v roce a získat tak 10% slevu na veškeré naše služby.

Navštivte ruční myčku EcoOne, nabízíme ruční mytí aut Praha 5 a ruční mytí aut Praha 2.

Online rezervace

Naše služby si můžete rezervovat pomocí webových stránek z pohodlí domova. Vyberete čas a den, který Vám vyhovuje, přivezete svůj vůz a o vše ostatní se postarají naši pracovníci.

Ruční mytí

Váš vůz bude ručně a precizně umyt našimi vyškolenými pracovníky. Ti využívají k mytí nejmodernější přípravky a technologie. Výsledek práce je tak vždy precizní a kvalitní.

Ekologická technologie

EcoOne je velmi šetrný k našemu životnímu prostředí. Při mytí vozu našimi přípravky není používána žádná chemie a z toho má zřejmě příroda radost.

Perfektní výsledek

Kromě dokonalé čistoty bude Váš vůz chráněn vysoce kvalitním tvrdým karnaubským voskem. Vozidlo tak bude chráněno před různými škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Nechte svůj vůz vyčistit lépe, než kdy předtím.

Ruční mytí patentovaným prostředkem zaručuje dokonalý výsledek bez škrábanců a poškození laku. Po precizním vyčištění interiéru a leštění oken vás bude řízení zase bavit.
důkladná péče
dokonalá čistota
ekologická technologie
precizní pracovní tým